!!! Chcete-li tipovat na zápasy, musíte být přihlášeni! Přihlásit

Hrací plán a výsledky - ZÁŘÍ

  • září
  • říjen
  • listopad
  • prosinec
  • leden
  • únor
  • březen
  • č. termín domácí : hosté
    výsledek
    můj tip
    Střelec 1. gólu Střelec vítězného gólu BODY
    1. seznam tipů získané body tipujících 11.9. 17:00 Benátky nad Jizerou : Litoměřice
    0 : 4 Vojtěch Střondala Vojtěch Střondala
    Přihlaš se a tipuj!
    1. seznam tipů získané body tipujících 11.9. 17:00 Jihlava : Kadaň
    3 : 1 Matěj Pekr Jan Holý
    Přihlaš se a tipuj!
    1. seznam tipů získané body tipujících 11.9. 17:00 České Budějovice : Třebíč
    3 : 2 Denis Kusý Radek Prokeš
    Přihlaš se a tipuj!
    1. seznam tipů získané body tipujících 11.9. 17:00 Chomutov : Sokolov
    4 : 1 Jakub Chrpa Jan Rudovský
    Přihlaš se a tipuj!
    1. seznam tipů získané body tipujících 11.9. 17:00 Vsetín : Frýdek-Místek
    3 : 3 Antonín Pechanec David Klimša
    Přihlaš se a tipuj!
    1. seznam tipů získané body tipujících 11.9. 17:00 Slavia : Ústí nad Labem
    1 : 1 Tomáš Pšenička Jaroslav Roubík
    Přihlaš se a tipuj!
    1. seznam tipů získané body tipujících 11.9. 17:00 Přerov : Prostějov
    3 : 2 Jakub Kubeš Jakub Kubeš
    Přihlaš se a tipuj!
    1. seznam tipů získané body tipujících 11.9. 17:00 Poruba : Havířov
    4 : 2 Jiří Zdeněk Petr Kanko
    Přihlaš se a tipuj!
    2. seznam tipů získané body tipujících 13.9. 18:00 Prostějov : Chomutov
    4 : 3 Lukáš Krejčík Jan Berger
    Přihlaš se a tipuj!
    2. seznam tipů získané body tipujících 14.9. 16:00 Ústí nad Labem : Jihlava
    2 : 3 Tomáš Čachotský Peter Lichanec
    Přihlaš se a tipuj!
    2. seznam tipů získané body tipujících 14.9. 17:00 Litoměřice : Frýdek-Místek
    2 : 2 Dan Przybyla Markus Korkiakoski
    Přihlaš se a tipuj!
    2. seznam tipů získané body tipujících 14.9. 17:00 Havířov : Vsetín
    2 : 0 Lukáš Bednář Lukáš Bednář
    Přihlaš se a tipuj!
    2. seznam tipů získané body tipujících 14.9. 17:00 Sokolov : Poruba
    3 : 5 Marek Špaček Jiří Zdeněk
    Přihlaš se a tipuj!
    2. seznam tipů získané body tipujících 14.9. 17:00 Kadaň : České Budějovice
    1 : 7 Michal Machač Jan Veselý
    Přihlaš se a tipuj!
    2. seznam tipů získané body tipujících 14.9. 17:00 Benátky nad Jizerou : Slavia
    3 : 1 Adam Dlouhý Radek Duda
    Přihlaš se a tipuj!
    2. seznam tipů získané body tipujících 14.9. 17:00 Třebíč : Přerov
    4 : 4 Martin Šťovíček Darek Hejcman
    Přihlaš se a tipuj!
    3. seznam tipů získané body tipujících 16.9. 17:00 Slavia : Litoměřice
    2 : 2 Martin Štohanzl Aleš Furch
    Přihlaš se a tipuj!
    3. seznam tipů získané body tipujících 16.9. 17:00 Jihlava : Benátky nad Jizerou
    4 : 4 Michal Poletín Ondřej Chrtek
    Přihlaš se a tipuj!
    3. seznam tipů získané body tipujících 16.9. 17:00 České Budějovice : Ústí nad Labem
    9 : 1 Lukáš Endál Jan Veselý
    Přihlaš se a tipuj!
    3. seznam tipů získané body tipujících 16.9. 17:00 Přerov : Kadaň
    7 : 0 Jan Dufek Jan Dufek
    Přihlaš se a tipuj!
    3. seznam tipů získané body tipujících 16.9. 17:00 Chomutov : Třebíč
    3 : 0 Petr Stloukal Petr Stloukal
    Přihlaš se a tipuj!
    3. seznam tipů získané body tipujících 16.9. 17:00 Poruba : Prostějov
    9 : 3 Tomáš Gřeš Vladimír Svačina
    Přihlaš se a tipuj!
    3. seznam tipů získané body tipujících 16.9. 17:00 Vsetín : Sokolov
    3 : 2 Martin Procházka Antonín Pechanec
    Přihlaš se a tipuj!
    3. seznam tipů získané body tipujících 16.9. 17:00 Frýdek-Místek : Havířov
    1 : 1 Radek Veselý David Květoň
    Přihlaš se a tipuj!
    4. seznam tipů získané body tipujících 18.9. 17:00 Litoměřice : Havířov
    1 : 5 Lukáš Žiak Lukáš Žiak
    Přihlaš se a tipuj!
    4. seznam tipů získané body tipujících 18.9. 17:00 Sokolov : Frýdek-Místek
    4 : 2 Matěj Zadražil Martin Osmík
    Přihlaš se a tipuj!
    4. seznam tipů získané body tipujících 18.9. 17:00 Prostějov : Vsetín
    3 : 1 Tomáš Nouza Lukáš Žálčík
    Přihlaš se a tipuj!
    4. seznam tipů získané body tipujících 18.9. 17:00 Třebíč : Poruba
    2 : 4 Vladimír Svačina Jiří Zdeněk
    Přihlaš se a tipuj!
    4. seznam tipů získané body tipujících 18.9. 17:00 Kadaň : Chomutov
    3 : 3 Filip Suchý Petr Stloukal
    Přihlaš se a tipuj!
    4. seznam tipů získané body tipujících 18.9. 17:00 Ústí nad Labem : Přerov
    1 : 7 Jiří Severa Tomáš Sýkora
    Přihlaš se a tipuj!
    4. seznam tipů získané body tipujících 18.9. 17:00 Benátky nad Jizerou : České Budějovice
    4 : 4 Ivan Lytvynov Daniel Špaček
    Přihlaš se a tipuj!
    4. seznam tipů získané body tipujících 18.9. 17:00 Slavia : Jihlava
    2 : 1 Aleš Furch Tomáš Šmerha
    Přihlaš se a tipuj!
    5. seznam tipů získané body tipujících 21.9. 16:00 České Budějovice : Slavia
    4 : 2 Karel Plášil Jan Veselý
    Přihlaš se a tipuj!
    5. seznam tipů získané body tipujících 21.9. 16:00 Chomutov : Ústí nad Labem
    5 : 2 Stanislav Vrhel Kryštof Hrala
    Přihlaš se a tipuj!
    5. seznam tipů získané body tipujících 21.9. 17:00 Jihlava : Litoměřice
    1 : 1 Radim Šalda Adam Zeman
    Přihlaš se a tipuj!
    5. seznam tipů získané body tipujících 21.9. 17:00 Přerov : Benátky nad Jizerou
    1 : 0 Jan Süss Jan Süss
    Přihlaš se a tipuj!
    5. seznam tipů získané body tipujících 21.9. 17:00 Poruba : Kadaň
    4 : 2 Patrik Urbanec Marek Špaček
    Přihlaš se a tipuj!
    5. seznam tipů získané body tipujících 21.9. 17:00 Vsetín : Třebíč
    4 : 2 David Tůma Radim Kucharczyk
    Přihlaš se a tipuj!
    5. seznam tipů získané body tipujících 21.9. 17:00 Frýdek-Místek : Prostějov
    1 : 1 Marek Račuk David Květoň
    Přihlaš se a tipuj!
    5. seznam tipů získané body tipujících 21.9. 17:00 Havířov : Sokolov
    4 : 2 Martin Čurda Jan Bambula
    Přihlaš se a tipuj!
    6. seznam tipů získané body tipujících 23.9. 17:00 Litoměřice : Sokolov
    5 : 3 Peter Jánský Miroslav Kukla
    Přihlaš se a tipuj!
    6. seznam tipů získané body tipujících 23.9. 17:00 Prostějov : Havířov
    1 : 4 Petr Chlán Josef Baláž
    Přihlaš se a tipuj!
    6. seznam tipů získané body tipujících 23.9. 17:00 Třebíč : Frýdek-Místek
    4 : 1 Martin Šťovíček Tomáš Havránek
    Přihlaš se a tipuj!
    6. seznam tipů získané body tipujících 23.9. 17:00 Kadaň : Vsetín
    2 : 7 Radim Kucharczyk David Březina
    Přihlaš se a tipuj!
    6. seznam tipů získané body tipujících 23.9. 17:00 Ústí nad Labem : Poruba
    2 : 4 Jiří Severa Michal Hlinka
    Přihlaš se a tipuj!
    6. seznam tipů získané body tipujících 23.9. 17:00 Benátky nad Jizerou : Chomutov
    0 : 4 Lukáš Klíma Lukáš Klíma
    Přihlaš se a tipuj!
    6. seznam tipů získané body tipujících 23.9. 17:00 Slavia : Přerov
    3 : 0 David Šteiner David Šteiner
    Přihlaš se a tipuj!
    6. seznam tipů získané body tipujících 23.9. 17:00 Jihlava : České Budějovice
    2 : 3 Jiří Šimánek Václav Karabáček
    Přihlaš se a tipuj!
    7. seznam tipů získané body tipujících 25.9. 17:00 České Budějovice : Litoměřice
    2 : 6 Aleš Pavlas Jan Mlčák
    Přihlaš se a tipuj!
    7. seznam tipů získané body tipujících 25.9. 17:00 Přerov : Jihlava
    1 : 3 Jiří Fronk David Čermák
    Přihlaš se a tipuj!
    7. seznam tipů získané body tipujících 25.9. 17:00 Poruba : Benátky nad Jizerou
    5 : 1 Patrik Husák Jan Dluhoš
    Přihlaš se a tipuj!
    7. seznam tipů získané body tipujících 25.9. 17:00 Vsetín : Ústí nad Labem
    3 : 1 David Březina David Březina
    Přihlaš se a tipuj!
    7. seznam tipů získané body tipujících 25.9. 17:00 Frýdek-Místek : Kadaň
    8 : 0 Štěpán Novotný Štěpán Novotný
    Přihlaš se a tipuj!
    7. seznam tipů získané body tipujících 25.9. 17:00 Havířov : Třebíč
    1 : 3 Ludvík Rutar Denis Kusý
    Přihlaš se a tipuj!
    7. seznam tipů získané body tipujících 25.9. 17:00 Sokolov : Prostějov
    4 : 9 Josef Stříbrný Lukáš Žálčík
    Přihlaš se a tipuj!
    7. seznam tipů získané body tipujících 25.9. 17:00 Chomutov : Slavia
    5 : 0 Jan Svoboda Jan Svoboda
    Přihlaš se a tipuj!
    8. seznam tipů získané body tipujících 28.9. 16:00 Ústí nad Labem : Frýdek-Místek
    4 : 2 David Merta Tomáš Vildumetz
    Přihlaš se a tipuj!
    8. seznam tipů získané body tipujících 28.9. 17:00 Litoměřice : Prostějov
    6 : 1 Otakar Šik Markus Korkiakoski
    Přihlaš se a tipuj!
    8. seznam tipů získané body tipujících 28.9. 17:00 Třebíč : Sokolov
    4 : 2 Tadeáš Král Ladislav Bittner
    Přihlaš se a tipuj!
    8. seznam tipů získané body tipujících 28.9. 17:00 Kadaň : Havířov
    1 : 4 Radek Veselý Jakub Kotala
    Přihlaš se a tipuj!
    8. seznam tipů získané body tipujících 28.9. 17:00 Benátky nad Jizerou : Vsetín
    2 : 3 Radek Duda Branislav Rehuš
    Přihlaš se a tipuj!
    8. seznam tipů získané body tipujících 28.9. 17:00 Slavia : Poruba
    6 : 2 Tomáš Šmerha Robin Všetečka
    Přihlaš se a tipuj!
    8. seznam tipů získané body tipujících 28.9. 17:00 Jihlava : Chomutov
    4 : 0 Jan Pohl Jan Pohl
    Přihlaš se a tipuj!
    8. seznam tipů získané body tipujících 28.9. 17:00 České Budějovice : Přerov
    3 : 2 Zdeněk Doležal Martin Novák
    Přihlaš se a tipuj!
    9. seznam tipů získané body tipujících 29.9. 16:00 Ústí nad Labem : Havířov
    2 : 2 Jaroslav Roubík Radek Veselý
    Přihlaš se a tipuj!