!!! Chcete-li tipovat na zápasy, musíte být přihlášeni! Přihlásit

Hrací plán a výsledky - ÚNOR

  • září
  • říjen
  • listopad
  • prosinec
  • leden
  • únor
  • březen
  • č. termín domácí : hosté
    výsledek
    můj tip
    Střelec 1. gólu Střelec vítězného gólu BODY
    48. seznam tipů získané body tipujících 1.2. 16:00 Poruba : Slavia
    3 : 6 Filip Vlček Filip Vlček
    Přihlaš se a tipuj!
    48. seznam tipů získané body tipujících 1.2. 16:00 České Budějovice : Chomutov
    4 : 3 Darby Llewellyn David Gilbert
    Přihlaš se a tipuj!
    48. seznam tipů získané body tipujících 1.2. 17:00 Havířov : Vsetín
    4 : 1 Ondřej Procházka Erik Němec
    Přihlaš se a tipuj!
    48. seznam tipů získané body tipujících 1.2. 17:00 Přerov : Litoměřice
    3 : 1 Martin Kadlec Martin Weinhold
    Přihlaš se a tipuj!
    48. seznam tipů získané body tipujících 1.2. 17:00 Kadaň : Ústí nad Labem
    4 : 2 Jiří Severa František Wágner
    Přihlaš se a tipuj!
    48. seznam tipů získané body tipujících 1.2. 17:00 Sokolov : Benátky nad Jizerou
    1 : 1 Michal Houdek Tomáš Pařízek
    Přihlaš se a tipuj!
    48. seznam tipů získané body tipujících 1.2. 17:00 Prostějov : Frýdek-Místek
    3 : 3 Tomáš Nouza Roman Szturc
    Přihlaš se a tipuj!
    48. seznam tipů získané body tipujících 1.2. 17:00 Jihlava : Třebíč
    3 : 0 Adam Zeman Adam Zeman
    Přihlaš se a tipuj!
    36. seznam tipů získané body tipujících 3.2. 18:00 Frýdek-Místek : Třebíč
    0 : 5 Jan Václavek Jan Václavek
    Přihlaš se a tipuj!
    33. seznam tipů získané body tipujících 9.2. 17:00 Frýdek-Místek : Jihlava
    6 : 1 David Kofroň Petr Kafka
    Přihlaš se a tipuj!
    34. seznam tipů získané body tipujících 10.2. 18:00 Sokolov : Benátky nad Jizerou
    5 : 5 Vladislav Houška Ondřej Chrtek
    Přihlaš se a tipuj!
    35. seznam tipů získané body tipujících 11.2. 18:00 Frýdek-Místek : Kadaň
    9 : 0 Milan Mikulík Milan Mikulík
    Přihlaš se a tipuj!
    56. seznam tipů získané body tipujících 11.2. 18:00 Přerov : Chomutov
    3 : 1 Darek Hejcman Šimon Kratochvíl
    Přihlaš se a tipuj!
    49. seznam tipů získané body tipujících 12.2. 17:00 Litoměřice : Havířov
    1 : 5 Matěj Beran Jan Maruna
    Přihlaš se a tipuj!
    49. seznam tipů získané body tipujících 12.2. 17:00 Vsetín : Poruba
    5 : 1 Jakub Teper Vít Jonák
    Přihlaš se a tipuj!
    49. seznam tipů získané body tipujících 12.2. 17:00 Slavia : České Budějovice
    3 : 6 Lukáš Endál Václav Karabáček
    Přihlaš se a tipuj!
    49. seznam tipů získané body tipujících 12.2. 17:00 Třebíč : Prostějov
    5 : 2 Petr Chlán Lukáš Nedvídek
    Přihlaš se a tipuj!
    49. seznam tipů získané body tipujících 12.2. 17:00 Benátky nad Jizerou : Jihlava
    1 : 2 Tomáš Harkabus Adam Zeman
    Přihlaš se a tipuj!
    49. seznam tipů získané body tipujících 12.2. 17:00 Frýdek-Místek : Kadaň
    5 : 3 Milan Mikulík Roman Szturc
    Přihlaš se a tipuj!
    49. seznam tipů získané body tipujících 12.2. 17:00 Ústí nad Labem : Sokolov
    3 : 5 Patrik Kadeřávek Martin Berčík
    Přihlaš se a tipuj!
    49. seznam tipů získané body tipujících 12.2. 17:00 Přerov : Chomutov
    2 : 0 Jakub Kubeš Jakub Kubeš
    Přihlaš se a tipuj!
    50. seznam tipů získané body tipujících 15.2. 16:00 České Budějovice : Vsetín
    3 : 2 Antonín Pechanec René Vydarený
    Přihlaš se a tipuj!
    50. seznam tipů získané body tipujících 15.2. 17:00 Havířov : Poruba
    2 : 6 Tomáš Gřeš Tomáš Guman
    Přihlaš se a tipuj!
    50. seznam tipů získané body tipujících 15.2. 17:00 Přerov : Slavia
    2 : 2 Lukáš Forman Tomáš Šmerha
    Přihlaš se a tipuj!
    50. seznam tipů získané body tipujících 15.2. 17:00 Litoměřice : Chomutov
    3 : 3 Nicolas Hlava Michael Gaspar
    Přihlaš se a tipuj!
    50. seznam tipů získané body tipujících 15.2. 17:00 Kadaň : Sokolov
    2 : 1 Michael Foltýn Jan Müller
    Přihlaš se a tipuj!
    50. seznam tipů získané body tipujících 15.2. 17:00 Prostějov : Benátky nad Jizerou
    3 : 1 Adam Dlouhý Matěj Novák
    Přihlaš se a tipuj!
    50. seznam tipů získané body tipujících 15.2. 17:00 Frýdek-Místek : Třebíč
    2 : 3 Matěj Psota Karel Nedbal
    Přihlaš se a tipuj!
    50. seznam tipů získané body tipujících 15.2. 17:00 Jihlava : Ústí nad Labem
    5 : 1 Josef Skořepa Tomáš Chlubna
    Přihlaš se a tipuj!
    51. seznam tipů získané body tipujících 17.2. 17:00 Chomutov : Havířov
    3 : 1 Petr Stloukal Martin Šagát
    Přihlaš se a tipuj!
    51. seznam tipů získané body tipujících 17.2. 17:00 Vsetín : Přerov
    2 : 3 Darek Hejcman Jakub Navrátil
    Přihlaš se a tipuj!
    51. seznam tipů získané body tipujících 17.2. 17:00 Poruba : České Budějovice
    1 : 8 Zdeněk Doležal Matouš Venkrbec
    Přihlaš se a tipuj!
    51. seznam tipů získané body tipujících 17.2. 17:00 Slavia : Litoměřice
    3 : 4 Šimon Jelínek Matěj Beran
    Přihlaš se a tipuj!
    51. seznam tipů získané body tipujících 17.2. 17:00 Třebíč : Kadaň
    11 : 1 Ladislav Bittner Michal Vodný
    Přihlaš se a tipuj!
    51. seznam tipů získané body tipujících 17.2. 17:00 Sokolov : Jihlava
    2 : 6 Josef Skořepa Anatolij Protasenja
    Přihlaš se a tipuj!
    51. seznam tipů získané body tipujících 17.2. 17:00 Ústí nad Labem : Prostějov
    4 : 1 Petr Chlán Pavel Mrňa
    Přihlaš se a tipuj!
    51. seznam tipů získané body tipujících 18.2. 17:00 Benátky nad Jizerou : Frýdek-Místek
    3 : 1 David Kofroň Adam Dlouhý
    Přihlaš se a tipuj!
    52. seznam tipů získané body tipujících 18.2. 17:00 Kadaň : Jihlava
    2 : 4 Matěj Pekr Josef Skořepa
    Přihlaš se a tipuj!
    52. seznam tipů získané body tipujících 19.2. 17:00 Poruba : Přerov
    8 : 1 Marek Špaček Marek Sikora
    Přihlaš se a tipuj!
    52. seznam tipů získané body tipujících 19.2. 17:00 Vsetín : Litoměřice
    6 : 4 David Březina David Tůma
    Přihlaš se a tipuj!
    52. seznam tipů získané body tipujících 19.2. 17:00 Havířov : České Budějovice
    2 : 4 Lukáš Bednář Jan Veselý
    Přihlaš se a tipuj!
    52. seznam tipů získané body tipujících 19.2. 17:00 Slavia : Chomutov
    3 : 4 Tomáš Pitule Martin Šagát
    Přihlaš se a tipuj!
    52. seznam tipů získané body tipujících 19.2. 17:00 Benátky nad Jizerou : Třebíč
    0 : 1 Ladislav Bittner Ladislav Bittner
    Přihlaš se a tipuj!
    52. seznam tipů získané body tipujících 19.2. 17:00 Sokolov : Prostějov
    3 : 5 Tomáš Nouza Tomáš Nouza
    Přihlaš se a tipuj!
    52. seznam tipů získané body tipujících 19.2. 17:00 Ústí nad Labem : Frýdek-Místek
    3 : 2 Václav Krliš Jiří Severa
    Přihlaš se a tipuj!
    53. seznam tipů získané body tipujících 21.2. 17:00 Sokolov : Frýdek-Místek
    2 : 6 Roman Szturc Ondřej Hrachovský
    Přihlaš se a tipuj!
    53. seznam tipů získané body tipujících 22.2. 16:00 Chomutov : Vsetín
    3 : 5 Sebastian Gorčík David Březina
    Přihlaš se a tipuj!
    53. seznam tipů získané body tipujících 22.2. 17:00 Slavia : Havířov
    2 : 3 Ondřej Procházka Jozef Danielčák
    Přihlaš se a tipuj!
    53. seznam tipů získané body tipujících 22.2. 17:00 Litoměřice : Poruba
    6 : 3 Markus Korkiakoski Martin Kadlec
    Přihlaš se a tipuj!
    53. seznam tipů získané body tipujících 22.2. 17:00 Přerov : České Budějovice
    4 : 2 Jan Veselý Radek Číp
    Přihlaš se a tipuj!
    53. seznam tipů získané body tipujících 22.2. 17:00 Benátky nad Jizerou : Kadaň
    7 : 1 Dominik Šeliga Dominik Šeliga
    Přihlaš se a tipuj!
    53. seznam tipů získané body tipujících 22.2. 17:00 Prostějov : Jihlava
    2 : 5 Lukáš Žálčík Matěj Pekr
    Přihlaš se a tipuj!
    53. seznam tipů získané body tipujících 22.2. 17:00 Třebíč : Ústí nad Labem
    6 : 2 Josef Hasman Michal Vodný
    Přihlaš se a tipuj!
    47. seznam tipů získané body tipujících 23.2. 16:00 Chomutov : Poruba
    3 : 2 Petr Kanko Nicolas Hlava
    Přihlaš se a tipuj!
    35. seznam tipů získané body tipujících 24.2. 17:30 Benátky nad Jizerou : Jihlava
    3 : 0 Ondřej Buchtela Ondřej Buchtela
    Přihlaš se a tipuj!
    54. seznam tipů získané body tipujících 25.2. 17:00 České Budějovice : Litoměřice
    3 : 1 David Gilbert Jakub Suchánek
    Přihlaš se a tipuj!
    54. seznam tipů získané body tipujících 26.2. 17:00 Vsetín : Slavia
    4 : 1 Branislav Rehuš Roman Vlach
    Přihlaš se a tipuj!
    54. seznam tipů získané body tipujících 26.2. 17:00 Havířov : Přerov
    3 : 1 Jan Maruna Jakub Kotala
    Přihlaš se a tipuj!
    54. seznam tipů získané body tipujících 26.2. 17:00 Jihlava : Frýdek-Místek
    5 : 5 Tomáš Čachotský Josef Skořepa
    Přihlaš se a tipuj!
    54. seznam tipů získané body tipujících 26.2. 17:00 Kadaň : Prostějov
    1 : 6 Marek Račuk Lukáš Žálčík
    Přihlaš se a tipuj!
    54. seznam tipů získané body tipujících 26.2. 17:00 Sokolov : Třebíč
    2 : 5 Lukáš Nedvídek Radim Ferda
    Přihlaš se a tipuj!
    54. seznam tipů získané body tipujících 26.2. 17:00 Ústí nad Labem : Benátky nad Jizerou
    4 : 2 Matyáš Filip Matyáš Filip
    Přihlaš se a tipuj!
    43. seznam tipů získané body tipujících 27.2. 17:00 Třebíč : Frýdek-Místek
    2 : 2 Roman Szturc Matěj Psota
    Přihlaš se a tipuj!
    55. seznam tipů získané body tipujících 29.2. 15:00 Slavia : Poruba
    2 : 3 Tomáš Šmerha Tomáš Jáchym
    Přihlaš se a tipuj!
    55. seznam tipů získané body tipujících 29.2. 16:00 Chomutov : České Budějovice
    1 : 2 Zdeněk Doležal Martin Beránek
    Přihlaš se a tipuj!
    55. seznam tipů získané body tipujících 29.2. 16:00 Ústí nad Labem : Kadaň
    6 : 4 Matyáš Filip Přemysl Svoboda
    Přihlaš se a tipuj!
    55. seznam tipů získané body tipujících 29.2. 17:00 Vsetín : Havířov
    2 : 5 Ondřej Procházka David Chroboček
    Přihlaš se a tipuj!
    55. seznam tipů získané body tipujících 29.2. 17:00 Litoměřice : Přerov
    4 : 4 Matěj Beran David Jindra
    Přihlaš se a tipuj!
    55. seznam tipů získané body tipujících 29.2. 17:00 Benátky nad Jizerou : Sokolov
    2 : 2 Jakub Žůrek Ondřej Buchtela
    Přihlaš se a tipuj!
    55. seznam tipů získané body tipujících 29.2. 17:00 Frýdek-Místek : Prostějov
    6 : 3 Jan Bartko David Kofroň
    Přihlaš se a tipuj!
    55. seznam tipů získané body tipujících 29.2. 17:00 Třebíč : Jihlava
    3 : 1 Šimon Szathmáry Marek Laš
    Přihlaš se a tipuj!