!!! Chcete-li tipovat na zápasy, musíte být přihlášeni! Přihlásit

Hrací plán a výsledky - ŘÍJEN

  • září
  • říjen
  • listopad
  • prosinec
  • leden
  • únor
  • březen
  • č. termín domácí : hosté
    výsledek
    můj tip
    Střelec 1. gólu Střelec vítězného gólu BODY
    9. seznam tipů získané body tipujících 2.10. 17:00 Chomutov : České Budějovice
    1 : 4 Martin Beránek Zdeněk Doležal
    Přihlaš se a tipuj!
    9. seznam tipů získané body tipujících 2.10. 17:00 Vsetín : Slavia
    4 : 5 Filip Kuťák Tomáš Šmerha
    Přihlaš se a tipuj!
    9. seznam tipů získané body tipujících 2.10. 17:00 Přerov : Litoměřice
    5 : 2 Miroslav Kukla Jakub Navrátil
    Přihlaš se a tipuj!
    9. seznam tipů získané body tipujících 2.10. 17:00 Poruba : Jihlava
    2 : 1 Jiří Zdeněk Marek Sikora
    Přihlaš se a tipuj!
    9. seznam tipů získané body tipujících 2.10. 17:00 Frýdek-Místek : Benátky nad Jizerou
    5 : 3 Jakub Rychlovský Lukáš Motloch
    Přihlaš se a tipuj!
    9. seznam tipů získané body tipujících 2.10. 17:00 Sokolov : Kadaň
    8 : 3 Tomáš Vracovský Sebastian Gorčík
    Přihlaš se a tipuj!
    9. seznam tipů získané body tipujících 2.10. 17:00 Prostějov : Třebíč
    1 : 1 David Michálek Lukáš Forman
    Přihlaš se a tipuj!
    10. seznam tipů získané body tipujících 5.10. 16:00 Ústí nad Labem : Sokolov
    4 : 2 Jaromír Kverka Martin Tůma
    Přihlaš se a tipuj!
    10. seznam tipů získané body tipujících 5.10. 17:00 Benátky nad Jizerou : Havířov
    4 : 1 Daniel Špaček Petr Wiencek
    Přihlaš se a tipuj!
    10. seznam tipů získané body tipujících 5.10. 17:00 Slavia : Frýdek-Místek
    2 : 1 Jan Hladonik Jaroslav Brož
    Přihlaš se a tipuj!
    10. seznam tipů získané body tipujících 5.10. 17:00 České Budějovice : Poruba
    2 : 2 Karel Plášil Jan Káňa
    Přihlaš se a tipuj!
    10. seznam tipů získané body tipujících 5.10. 17:00 Přerov : Chomutov
    2 : 1 Jaroslav Moučka Mikuláš Zbořil
    Přihlaš se a tipuj!
    10. seznam tipů získané body tipujících 5.10. 17:00 Litoměřice : Třebíč
    4 : 0 Matěj Beran Matěj Beran
    Přihlaš se a tipuj!
    10. seznam tipů získané body tipujících 5.10. 17:00 Kadaň : Prostějov
    2 : 3 Jakub Wojnar Tomáš Nouza
    Přihlaš se a tipuj!
    10. seznam tipů získané body tipujících 5.10. 17:00 Jihlava : Vsetín
    2 : 4 Radim Kucharczyk Martin Dudáš
    Přihlaš se a tipuj!
    11. seznam tipů získané body tipujících 7.10. 17:00 Chomutov : Litoměřice
    2 : 1 Nicolas Hlava Jakub Štochl
    Přihlaš se a tipuj!
    11. seznam tipů získané body tipujících 7.10. 17:00 Vsetín : České Budějovice
    3 : 5 Miroslav Holec Václav Karabáček
    Přihlaš se a tipuj!
    11. seznam tipů získané body tipujících 7.10. 17:00 Třebíč : Kadaň
    5 : 3 Pavel Jenyš Lukáš Nedvídek
    Přihlaš se a tipuj!
    11. seznam tipů získané body tipujících 7.10. 17:00 Poruba : Přerov
    4 : 1 Jan Hudeček Tomáš Jáchym
    Přihlaš se a tipuj!
    11. seznam tipů získané body tipujících 7.10. 17:00 Frýdek-Místek : Jihlava
    3 : 3 Lukáš Anděl Milan Mikulík
    Přihlaš se a tipuj!
    11. seznam tipů získané body tipujících 7.10. 17:00 Havířov : Slavia
    1 : 0 Filip Seman Filip Seman
    Přihlaš se a tipuj!
    11. seznam tipů získané body tipujících 7.10. 17:00 Sokolov : Benátky nad Jizerou
    3 : 4 Adam Křemen Jakub Rychlovský
    Přihlaš se a tipuj!
    11. seznam tipů získané body tipujících 7.10. 17:00 Prostějov : Ústí nad Labem
    5 : 4 Tomáš Jandus Jan Berger
    Přihlaš se a tipuj!
    12. seznam tipů získané body tipujících 9.10. 17:00 Litoměřice : Kadaň
    4 : 2 Daniel Voženílek Josef Jícha
    Přihlaš se a tipuj!
    12. seznam tipů získané body tipujících 9.10. 17:00 Benátky nad Jizerou : Prostějov
    2 : 8 Petr Kafka Lukáš Krejčík
    Přihlaš se a tipuj!
    12. seznam tipů získané body tipujících 9.10. 17:00 Jihlava : Havířov
    1 : 3 Daniel Kolář Petr Fridrich
    Přihlaš se a tipuj!
    12. seznam tipů získané body tipujících 9.10. 17:00 České Budějovice : Frýdek-Místek
    3 : 2 Zdeněk Doležal Vít Christov
    Přihlaš se a tipuj!
    12. seznam tipů získané body tipujících 9.10. 17:00 Chomutov : Poruba
    8 : 3 Petr Stloukal Lukáš Klíma
    Přihlaš se a tipuj!
    12. seznam tipů získané body tipujících 9.10. 17:00 Slavia : Sokolov
    4 : 0 Marek Ryzák Marek Ryzák
    Přihlaš se a tipuj!
    12. seznam tipů získané body tipujících 9.10. 17:00 Přerov : Vsetín
    2 : 1 Robert Černý Mikuláš Zbořil
    Přihlaš se a tipuj!
    12. seznam tipů získané body tipujících 10.10. 17:00 Ústí nad Labem : Třebíč
    1 : 4 Pavel Jenyš David Michálek
    Přihlaš se a tipuj!
    13. seznam tipů získané body tipujících 12.10. 17:00 Poruba : Litoměřice
    0 : 6 Daniel Voženílek Daniel Voženílek
    Přihlaš se a tipuj!
    13. seznam tipů získané body tipujících 12.10. 17:00 Frýdek-Místek : Přerov
    1 : 1 Štěpán Novotný Jaroslav Moučka
    Přihlaš se a tipuj!
    13. seznam tipů získané body tipujících 12.10. 17:00 Havířov : České Budějovice
    2 : 5 Filip Seman Zdeněk Doležal
    Přihlaš se a tipuj!
    13. seznam tipů získané body tipujících 12.10. 17:00 Sokolov : Jihlava
    4 : 5 Daniel Kolář Jiří Fronk
    Přihlaš se a tipuj!
    13. seznam tipů získané body tipujících 12.10. 17:00 Prostějov : Slavia
    4 : 1 Tomáš Nouza Petr Kafka
    Přihlaš se a tipuj!
    13. seznam tipů získané body tipujících 12.10. 17:00 Kadaň : Ústí nad Labem
    2 : 5 Daniel Kružík Tomáš Vildumetz
    Přihlaš se a tipuj!
    13. seznam tipů získané body tipujících 12.10. 17:00 Vsetín : Chomutov
    5 : 2 Vlastimil Dostálek Vlastimil Dostálek
    Přihlaš se a tipuj!
    13. seznam tipů získané body tipujících 12.10. 17:00 Třebíč : Benátky nad Jizerou
    2 : 3 Michal Vodný Daniel Špaček
    Přihlaš se a tipuj!
    17. seznam tipů získané body tipujících 13.10. 17:00 Frýdek-Místek : Litoměřice
    2 : 4 Josef Jícha Matěj Beran
    Přihlaš se a tipuj!
    14. seznam tipů získané body tipujících 16.10. 17:00 Litoměřice : Ústí nad Labem
    6 : 3 Daniel Voženílek Jan Mlčák
    Přihlaš se a tipuj!
    14. seznam tipů získané body tipujících 16.10. 17:00 Benátky nad Jizerou : Kadaň
    2 : 2 Štěpán Čech Radek Duda
    Přihlaš se a tipuj!
    14. seznam tipů získané body tipujících 16.10. 17:00 Jihlava : Prostějov
    4 : 1 Tomáš Čachotský Tomáš Čachotský
    Přihlaš se a tipuj!
    14. seznam tipů získané body tipujících 16.10. 17:00 České Budějovice : Sokolov
    4 : 1 Miroslav Holec Karel Plášil
    Přihlaš se a tipuj!
    14. seznam tipů získané body tipujících 16.10. 17:00 Chomutov : Frýdek-Místek
    6 : 4 Petr Stloukal Stanislav Vrhel
    Přihlaš se a tipuj!
    14. seznam tipů získané body tipujících 16.10. 17:00 Slavia : Třebíč
    3 : 1 Jiří Doležal Filip Kuťák
    Přihlaš se a tipuj!
    14. seznam tipů získané body tipujících 16.10. 17:00 Přerov : Havířov
    4 : 2 Tomáš Sýkora Jiří Goiš
    Přihlaš se a tipuj!
    15. seznam tipů získané body tipujících 17.10. 17:00 Ústí nad Labem : Benátky nad Jizerou
    3 : 3 Jiří Průžek Tomáš Pšenička
    Přihlaš se a tipuj!
    14. seznam tipů získané body tipujících 17.10. 18:00 Poruba : Vsetín
    3 : 1 Vlastimil Dostálek Michal Hlinka
    Přihlaš se a tipuj!
    15. seznam tipů získané body tipujících 19.10. 17:00 Frýdek-Místek : Poruba
    5 : 1 Rostislav Martynek Filip Haman
    Přihlaš se a tipuj!
    15. seznam tipů získané body tipujících 19.10. 17:00 Havířov : Chomutov
    2 : 3 Tomáš Pitule Darby Llewellyn
    Přihlaš se a tipuj!
    15. seznam tipů získané body tipujících 19.10. 17:00 Sokolov : Přerov
    3 : 3 Matouš Kratochvíl Lubomír Kovařík
    Přihlaš se a tipuj!
    15. seznam tipů získané body tipujících 19.10. 17:00 Prostějov : České Budějovice
    0 : 5 Ivan Lytvynov Ivan Lytvynov
    Přihlaš se a tipuj!
    15. seznam tipů získané body tipujících 19.10. 17:00 Kadaň : Slavia
    2 : 5 Tomáš Šmerha Jiří Doležal
    Přihlaš se a tipuj!
    15. seznam tipů získané body tipujících 19.10. 17:00 Vsetín : Litoměřice
    4 : 2 Sebastian Gorčík Lukáš Volf
    Přihlaš se a tipuj!
    15. seznam tipů získané body tipujících 19.10. 17:00 Třebíč : Jihlava
    2 : 4 Martin Šťovíček Josef Skořepa
    Přihlaš se a tipuj!
    16. seznam tipů získané body tipujících 21.10. 17:00 Litoměřice : Benátky nad Jizerou
    4 : 2 David Vitouch Josef Jícha
    Přihlaš se a tipuj!
    16. seznam tipů získané body tipujících 21.10. 17:00 Třebíč : České Budějovice
    1 : 5 Miroslav Holec Martin Novák
    Přihlaš se a tipuj!
    16. seznam tipů získané body tipujících 21.10. 17:00 Ústí nad Labem : Slavia
    2 : 4 Tomáš Šmerha Daniel Vrdlovec
    Přihlaš se a tipuj!
    16. seznam tipů získané body tipujících 21.10. 17:00 Kadaň : Jihlava
    2 : 1 Daniel Poizl Roman Chlouba
    Přihlaš se a tipuj!
    16. seznam tipů získané body tipujících 21.10. 17:00 Prostějov : Přerov
    0 : 3 Martin Weinhold Martin Weinhold
    Přihlaš se a tipuj!
    16. seznam tipů získané body tipujících 21.10. 17:00 Sokolov : Chomutov
    4 : 2 Josef Stříbrný Jakub Vrána
    Přihlaš se a tipuj!
    16. seznam tipů získané body tipujících 21.10. 17:00 Havířov : Poruba
    3 : 2 Jakub Kotala Jakub Kotala
    Přihlaš se a tipuj!
    16. seznam tipů získané body tipujících 21.10. 17:00 Frýdek-Místek : Vsetín
    5 : 2 Ondřej Hrachovský Rostislav Martynek
    Přihlaš se a tipuj!
    17. seznam tipů získané body tipujících 23.10. 17:00 Vsetín : Havířov
    3 : 1 Ondřej Slováček Ondřej Holomek
    Přihlaš se a tipuj!
    17. seznam tipů získané body tipujících 23.10. 17:00 Chomutov : Prostějov
    3 : 1 Lukáš Žálčík Tomáš Pitule
    Přihlaš se a tipuj!
    17. seznam tipů získané body tipujících 23.10. 17:00 České Budějovice : Kadaň
    5 : 2 Miroslav Holec David Gilbert
    Přihlaš se a tipuj!
    17. seznam tipů získané body tipujících 23.10. 17:00 Jihlava : Ústí nad Labem
    2 : 1 Matěj Pekr Josef Skořepa
    Přihlaš se a tipuj!
    17. seznam tipů získané body tipujících 23.10. 17:00 Poruba : Sokolov
    7 : 0 Tomáš Gřeš Tomáš Gřeš
    Přihlaš se a tipuj!
    17. seznam tipů získané body tipujících 23.10. 17:00 Přerov : Třebíč
    3 : 2 Robert Havlát Jiří Krisl
    Přihlaš se a tipuj!
    17. seznam tipů získané body tipujících 24.10. 18:00 Slavia : Benátky nad Jizerou
    3 : 2 Petr Šafařovský Adam Kubík
    Přihlaš se a tipuj!
    18. seznam tipů získané body tipujících 26.10. 16:00 Ústí nad Labem : České Budějovice
    1 : 8 Jan Havel Jan Veselý
    Přihlaš se a tipuj!
    18. seznam tipů získané body tipujících 26.10. 17:00 Litoměřice : Slavia
    6 : 4 Filip Kuťák Josef Jícha
    Přihlaš se a tipuj!
    18. seznam tipů získané body tipujících 26.10. 17:00 Benátky nad Jizerou : Jihlava
    1 : 3 Daniel Kolář Jan Holý
    Přihlaš se a tipuj!
    18. seznam tipů získané body tipujících 26.10. 17:00 Kadaň : Přerov
    1 : 2 Tomáš Sýkora Jiří Krisl
    Přihlaš se a tipuj!
    18. seznam tipů získané body tipujících 26.10. 17:00 Prostějov : Poruba
    3 : 3 Tomáš Gřeš Marek Špaček
    Přihlaš se a tipuj!
    18. seznam tipů získané body tipujících 26.10. 17:00 Sokolov : Vsetín
    2 : 6 Vlastimil Dostálek David Tůma
    Přihlaš se a tipuj!
    18. seznam tipů získané body tipujících 26.10. 17:00 Havířov : Frýdek-Místek
    4 : 2 Filip Seman David Chroboček
    Přihlaš se a tipuj!
    18. seznam tipů získané body tipujících 26.10. 17:00 Třebíč : Chomutov
    3 : 1 Tomáš Havránek Tadeáš Král
    Přihlaš se a tipuj!
    19. seznam tipů získané body tipujících 30.10. 17:00 Vsetín : Prostějov
    3 : 2 Martin Procházka David Vítek
    Přihlaš se a tipuj!
    19. seznam tipů získané body tipujících 30.10. 17:00 Chomutov : Kadaň
    4 : 0 Petr Stloukal Petr Stloukal
    Přihlaš se a tipuj!
    19. seznam tipů získané body tipujících 30.10. 17:00 Jihlava : Slavia
    1 : 1 Michal Poletín Daniel Vrdlovec
    Přihlaš se a tipuj!
    19. seznam tipů získané body tipujících 30.10. 17:00 Havířov : Litoměřice
    1 : 2 Markus Korkiakoski Peter Jánský
    Přihlaš se a tipuj!
    19. seznam tipů získané body tipujících 30.10. 17:00 Frýdek-Místek : Sokolov
    5 : 3 Vojtěch Tomi Filip Haman
    Přihlaš se a tipuj!
    19. seznam tipů získané body tipujících 30.10. 17:00 Přerov : Ústí nad Labem
    5 : 2 Jaroslav Moučka Jakub Navrátil
    Přihlaš se a tipuj!
    19. seznam tipů získané body tipujících 31.10. 17:00 Poruba : Třebíč
    4 : 2 Lukáš Nedvídek Jan Káňa
    Přihlaš se a tipuj!
    19. seznam tipů získané body tipujících 31.10. 17:30 České Budějovice : Benátky nad Jizerou
    5 : 2 Jiří Průžek Roman Přikryl
    Přihlaš se a tipuj!