!!! Chcete-li tipovat na zápasy, musíte být přihlášeni! Přihlásit

Hrací plán a výsledky - PROSINEC

  • září
  • říjen
  • listopad
  • prosinec
  • leden
  • únor
  • březen
  • č. termín domácí : hosté
    výsledek
    můj tip
    Střelec 1. gólu Střelec vítězného gólu BODY
    28. seznam tipů získané body tipujících 2.12. 17:00 Litoměřice : Poruba
    6 : 1 Tomáš Jáchym David Vitouch
    Přihlaš se a tipuj!
    28. seznam tipů získané body tipujících 2.12. 17:00 Chomutov : Vsetín
    6 : 2 Jakub Teper Petr Stloukal
    Přihlaš se a tipuj!
    28. seznam tipů získané body tipujících 2.12. 17:00 České Budějovice : Havířov
    5 : 3 Lukáš Bednář Zdeněk Doležal
    Přihlaš se a tipuj!
    28. seznam tipů získané body tipujících 2.12. 17:00 Jihlava : Sokolov
    6 : 4 Josef Skořepa Lukáš Anděl
    Přihlaš se a tipuj!
    28. seznam tipů získané body tipujících 2.12. 17:00 Benátky nad Jizerou : Třebíč
    2 : 2 Matúš Hlaváč Radek Duda
    Přihlaš se a tipuj!
    28. seznam tipů získané body tipujících 2.12. 17:00 Přerov : Frýdek-Místek
    1 : 1 Šimon Kratochvíl Filip Haman
    Přihlaš se a tipuj!
    28. seznam tipů získané body tipujících 2.12. 17:00 Slavia : Prostějov
    3 : 1 Jaroslav Brož Adam Kubík
    Přihlaš se a tipuj!
    29. seznam tipů získané body tipujících 4.12. 17:30 Třebíč : Slavia
    4 : 1 Petr Kratochvíl Šimon Szathmáry
    Přihlaš se a tipuj!
    29. seznam tipů získané body tipujících 4.12. 17:30 Vsetín : Poruba
    3 : 2 Martin Procházka Jiří Karafiát
    Přihlaš se a tipuj!
    29. seznam tipů získané body tipujících 4.12. 18:00 Ústí nad Labem : Litoměřice
    4 : 2 Patrik Marcel Jiří Severa
    Přihlaš se a tipuj!
    29. seznam tipů získané body tipujících 4.12. 18:00 Kadaň : Benátky nad Jizerou
    5 : 4 Filip Eliáš Yurii Zholobov
    Přihlaš se a tipuj!
    29. seznam tipů získané body tipujících 4.12. 18:00 Prostějov : Jihlava
    3 : 3 Jaroslav Mrázek Tomáš Nouza
    Přihlaš se a tipuj!
    29. seznam tipů získané body tipujících 4.12. 18:00 Sokolov : České Budějovice
    1 : 6 Martin Novák Pavel Pýcha
    Přihlaš se a tipuj!
    29. seznam tipů získané body tipujících 4.12. 18:00 Havířov : Přerov
    1 : 2 Jakub Kotala Mikuláš Zbořil
    Přihlaš se a tipuj!
    29. seznam tipů získané body tipujících 4.12. 18:00 Frýdek-Místek : Chomutov
    3 : 2 Milan Mikulík Vojtěch Tomi
    Přihlaš se a tipuj!
    30. seznam tipů získané body tipujících 7.12. 15:00 Slavia : Kadaň
    4 : 3 Daniel Vrdlovec Jan Novák
    Přihlaš se a tipuj!
    30. seznam tipů získané body tipujících 7.12. 16:00 Poruba : Frýdek-Místek
    0 : 3 Lukáš Motloch Lukáš Motloch
    Přihlaš se a tipuj!
    30. seznam tipů získané body tipujících 7.12. 16:00 Chomutov : Havířov
    3 : 2 Martin Rýgl Jakub Doktor
    Přihlaš se a tipuj!
    30. seznam tipů získané body tipujících 7.12. 17:00 Litoměřice : Vsetín
    2 : 1 Kristian Kangas Kristian Kangas
    Přihlaš se a tipuj!
    30. seznam tipů získané body tipujících 7.12. 17:00 Přerov : Sokolov
    3 : 1 Jaromír Kverka Roman Pšurný
    Přihlaš se a tipuj!
    30. seznam tipů získané body tipujících 7.12. 17:00 České Budějovice : Prostějov
    6 : 0 Jan Veselý Jan Veselý
    Přihlaš se a tipuj!
    30. seznam tipů získané body tipujících 7.12. 17:00 Benátky nad Jizerou : Ústí nad Labem
    1 : 3 Vojtěch Jiruš Petr Maršoun
    Přihlaš se a tipuj!
    30. seznam tipů získané body tipujících 7.12. 17:30 Jihlava : Třebíč
    3 : 1 Šimon Szathmáry Ondřej Matýs
    Přihlaš se a tipuj!
    34. seznam tipů získané body tipujících 14.12. 17:00 Jihlava : Třebíč
    2 : 2 Robert Havlát Lukáš Forman
    Přihlaš se a tipuj!
    31. seznam tipů získané body tipujících 17.12. 17:00 České Budějovice : Havířov
    2 : 1 Václav Karabáček Martin Novák
    Přihlaš se a tipuj!
    31. seznam tipů získané body tipujících 17.12. 17:00 Chomutov : Slavia
    3 : 2 Darby Llewellyn Darby Llewellyn
    Přihlaš se a tipuj!
    31. seznam tipů získané body tipujících 17.12. 17:00 Litoměřice : Vsetín
    3 : 3 Radim Kucharczyk Ondřej Slováček
    Přihlaš se a tipuj!
    31. seznam tipů získané body tipujících 17.12. 17:00 Přerov : Poruba
    1 : 2 Michal Hlinka Jiří Zdeněk
    Přihlaš se a tipuj!
    31. seznam tipů získané body tipujících 17.12. 17:00 Jihlava : Kadaň
    3 : 2 Denis Zeman Tomáš Čachotský
    Přihlaš se a tipuj!
    31. seznam tipů získané body tipujících 17.12. 17:00 Prostějov : Sokolov
    1 : 4 Jan Bečvář Jan Bečvář
    Přihlaš se a tipuj!
    31. seznam tipů získané body tipujících 18.12. 17:30 Ústí nad Labem : Frýdek-Místek
    6 : 2 Daniel Kružík Petr Maršoun
    Přihlaš se a tipuj!
    32. seznam tipů získané body tipujících 19.12. 17:00 České Budějovice : Přerov
    9 : 3 Tomáš Doležal Radek Prokeš
    Přihlaš se a tipuj!
    32. seznam tipů získané body tipujících 19.12. 17:00 Havířov : Slavia
    3 : 0 Lukáš Bednář Lukáš Bednář
    Přihlaš se a tipuj!
    32. seznam tipů získané body tipujících 19.12. 17:00 Poruba : Litoměřice
    9 : 1 Tomáš Jáchym Marek Špaček
    Přihlaš se a tipuj!
    32. seznam tipů získané body tipujících 19.12. 17:00 Vsetín : Chomutov
    3 : 3 Jiří Hunkes Vlastimil Dostálek
    Přihlaš se a tipuj!
    32. seznam tipů získané body tipujících 19.12. 17:00 Jihlava : Prostějov
    3 : 3 Josef Skořepa Tomáš Nouza
    Přihlaš se a tipuj!
    32. seznam tipů získané body tipujících 19.12. 17:00 Kadaň : Benátky nad Jizerou
    2 : 4 Jakub Wojnar Ondřej Buchtela
    Přihlaš se a tipuj!
    32. seznam tipů získané body tipujících 19.12. 17:00 Sokolov : Frýdek-Místek
    4 : 7 Ondřej Hrachovský Vojtěch Tomi
    Přihlaš se a tipuj!
    32. seznam tipů získané body tipujících 19.12. 17:00 Ústí nad Labem : Třebíč
    2 : 2 Ondřej Smetana Luboš Horký
    Přihlaš se a tipuj!
    40. seznam tipů získané body tipujících 20.12. 17:00 Poruba : Chomutov
    4 : 2 Jan Hudeček Marek Špaček
    Přihlaš se a tipuj!
    33. seznam tipů získané body tipujících 21.12. 15:00 Slavia : Vsetín
    3 : 5 Marek Ryzák David Březina
    Přihlaš se a tipuj!
    33. seznam tipů získané body tipujících 21.12. 17:00 Přerov : Havířov
    1 : 3 Filip Dvořák Jakub Doktor
    Přihlaš se a tipuj!
    33. seznam tipů získané body tipujících 21.12. 17:00 Benátky nad Jizerou : Ústí nad Labem
    4 : 4 Martin Tůma Radek Duda
    Přihlaš se a tipuj!
    33. seznam tipů získané body tipujících 21.12. 17:00 Prostějov : Kadaň
    3 : 6 Yurii Zholobov Roman Chlouba
    Přihlaš se a tipuj!
    33. seznam tipů získané body tipujících 21.12. 17:00 Třebíč : Sokolov
    3 : 3 Jakub Vrána Matěj Zadražil
    Přihlaš se a tipuj!
    34. seznam tipů získané body tipujících 26.12. 16:00 Poruba : Slavia
    2 : 5 Aleš Furch Filip Kuťák
    Přihlaš se a tipuj!
    34. seznam tipů získané body tipujících 26.12. 17:00 České Budějovice : Chomutov
    2 : 5 Matouš Venkrbec Petr Stloukal
    Přihlaš se a tipuj!
    34. seznam tipů získané body tipujících 26.12. 17:00 Havířov : Vsetín
    2 : 2 Vlastimil Dostálek Branislav Rehuš
    Přihlaš se a tipuj!
    34. seznam tipů získané body tipujících 26.12. 17:00 Přerov : Litoměřice
    4 : 1 Jakub Navrátil Jonáš Kočica
    Přihlaš se a tipuj!
    34. seznam tipů získané body tipujících 26.12. 17:00 Kadaň : Ústí nad Labem
    9 : 4 Matěj Morong Yurii Zholobov
    Přihlaš se a tipuj!
    34. seznam tipů získané body tipujících 26.12. 17:00 Prostějov : Frýdek-Místek
    2 : 2 David Kofroň Milan Mikulík
    Přihlaš se a tipuj!
    35. seznam tipů získané body tipujících 28.12. 16:00 Chomutov : Přerov
    3 : 1 Tomáš Doležal Jan Svoboda
    Přihlaš se a tipuj!
    35. seznam tipů získané body tipujících 28.12. 16:00 Ústí nad Labem : Sokolov
    5 : 2 Jakub Müller Tomáš Vildumetz
    Přihlaš se a tipuj!
    35. seznam tipů získané body tipujících 28.12. 17:00 Litoměřice : Havířov
    5 : 6 Ondřej Procházka Ondřej Procházka
    Přihlaš se a tipuj!
    35. seznam tipů získané body tipujících 28.12. 17:00 Slavia : České Budějovice
    4 : 2 David Šteiner Marek Ryzák
    Přihlaš se a tipuj!
    35. seznam tipů získané body tipujících 28.12. 17:00 Vsetín : Poruba
    3 : 1 Antonín Pechanec Sebastian Gorčík
    Přihlaš se a tipuj!
    35. seznam tipů získané body tipujících 28.12. 17:00 Třebíč : Prostějov
    0 : 7 Kryštof Ouřada Kryštof Ouřada
    Přihlaš se a tipuj!
    36. seznam tipů získané body tipujících 30.12. 17:00 České Budějovice : Vsetín
    5 : 2 David Tůma Jan Veselý
    Přihlaš se a tipuj!
    36. seznam tipů získané body tipujících 30.12. 17:00 Havířov : Poruba
    2 : 1 Jaroslav Mrowiec Jakub Kotala
    Přihlaš se a tipuj!
    36. seznam tipů získané body tipujících 30.12. 17:00 Litoměřice : Chomutov
    3 : 3 Jakub Chrpa Jakub Sklenář
    Přihlaš se a tipuj!
    36. seznam tipů získané body tipujících 30.12. 17:00 Přerov : Slavia
    4 : 1 Filip Vlček Tomáš Doležal
    Přihlaš se a tipuj!
    36. seznam tipů získané body tipujících 30.12. 17:00 Jihlava : Ústí nad Labem
    7 : 2 Ondřej Smetana Tomáš Čachotský
    Přihlaš se a tipuj!
    36. seznam tipů získané body tipujících 30.12. 17:00 Kadaň : Sokolov
    1 : 1 Martin Osmík Yurii Zholobov
    Přihlaš se a tipuj!
    36. seznam tipů získané body tipujících 30.12. 17:00 Prostějov : Benátky nad Jizerou
    5 : 1 Daniel Vachutka Tomáš Drtil
    Přihlaš se a tipuj!