Pravidla a princip tipování v online hře.

Vítáme Vás u šesté sezóny hry Brunova TIPOVAČKA.

Po vyplnění osobních údajů (jméno, příjmení, adresa bydliště, datum narození, e-mail, telefonní číslo a heslo pro každý další vstup) je soutěžící registrován a od této chvíle může tipovat výsledky vypsaných zápasů WSM ligy 2015/2016, střelce první a vítězné branky, kterého vybere ze seznamu hráčů jednotlivých týmů. Po zapsání výsledku zápasu budou uživatelům připočteny body tímto způsobem:

celkový počet padnutých gólů 1 bod

Maximální počet možných získaných bodů za 1 tip bez bonusů: 21b.

To znamenaná, že při tipování zápasu v základní části + nadstavbě, platí výsledek ve stanovené hrací době, tj. 60 minut. Soutěžící tipují přesný výsledek.

Vítěznou brankou se rozumí POSLEDNÍ branka, která svému týmu přidělí jednobrankový náskok před soupeřem. Ačkoli Brunova tipovačka probíhá v základní hrací době, tj. 60 minut, bude se uznávat vítězná branka i v prodloužení popř. v nájezdech.

V 6. ročníku tipovačky jsme pro zpestření zachovali BONUS "Double" - v každém kole určí administrátor zápas, který bude za dvojnásobný počet bodů.

Do průběžného pořadí se započítávají body z uzavřených kol (všechny zápasy v daném kole musí být odehrány!).

Tipy lze v průběhu soutěže upravovat, možnost úprav končí v den utkání v 17:00. Pokud zápas začíná dříve než v 17:00, končí možnost úprav v den utkání v čase, kdy začíná zápas. V případě změn tipů v průběhu šampionátu, se počítá poslední upravovaný tip.

Výhry jsou rozděleny do třech kategorií:

• hlavní výhry
  • měsíční výhry
  • výhry po jednotlivých kolech

Určení výherců hlavních cen

Nejlépe tipující v celé soutěži. V případě umístění více soutěžících se shodným počtem bodů na jedné pozici, rozhodne o vítězi vyšší počet přesných tipů výsledků zápasů. Pokud by ani tento počet nebyl rozhodující, rozhodne dřívější čas tipování.

Určení výherců měsíčních cen

Nejlépe tipující výsledků zápasů v daném měsíci. V případě umístění více soutěžících se shodným počtem bodů na jedné pozici rozhodne o vítězi vyšší počet přesných tipů výsledků zápasů. Pokud by ani tento počet nebyl rozhodující, rozhodne dřívější čas tipování. Výherci měsíce postupují do konečného slosování o 2 permanentky.

Určení výherců po jednotlivých kolech

Výhercem se stávají nejlépe tipující všech zápasů v daném kole, v případě umístění více soutěžících se shodným počtem bodů, je rozhodující vyšší počet přesných tipů výsledků zápasů a pak dřívější čas podání tipu.

Body za správné tipy se během celé soutěže sčítají.

Výhry aneb o co se hraje!!!

Hlavní výhry:

• 1. misto Mobilní telefon HUAWEI + Permanentka na sezónu 2018/2019
  • 2. misto Tablet HUAWEI + Permanentka na sezónu 2018/2019
  • 3. misto USB Flash 256GB + Permanentka na sezónu 2018/2019

Měsíční výhra:

• Šanci získat další permanentky budou mít 2 šťastlivci z měsíčních výherců, kteří budou po skončení WSM ligy přizváni k losování.

Výhra po jednotlivých kolech

• Dva nejlépe tipující v daném kole získávají 2x volnou vstupenku na libovolné domácí utkání Slovanu.
    Na pokladnách je výherce zapsán v seznamu, výhru si vyzvedává oproti platnému dokladu přímo na pokladnách v den zápasu.

Podmínky účasti v soutěži

Soutěže se mohou zúčastnit všichni hokejoví fanoušci s trvalým pobytem na území ČR. V případě nezletilých a případné výhry musí být výhra přebrána zákonným zástupcem nezletilého. Soutěž probíhá od prvního kola do posledního semifinálového zápasu.

Registrovat se můžete již dnes. Registrace z minulého ročníku jsou platné i pro nadcházející sezónu.