!!! Chcete-li tipovat na zápasy, musíte být přihlášeni! Přihlásit

Hrací plán a výsledky - LEDEN

  • září
  • říjen
  • listopad
  • prosinec
  • leden
  • únor
  • březen
  • č. termín domácí : hosté
    výsledek
    můj tip
    Střelec 1. gólu Střelec vítězného gólu BODY
    37. seznam tipů získané body tipujících 4.1. 15:00 Slavia : Litoměřice
    3 : 4 Daniel Voženílek Martin Kadlec
    Přihlaš se a tipuj!
    37. seznam tipů získané body tipujících 4.1. 16:00 Chomutov : Havířov
    2 : 4 Petr Stloukal Petr Fridrich
    Přihlaš se a tipuj!
    37. seznam tipů získané body tipujících 4.1. 16:00 Ústí nad Labem : Prostějov
    5 : 6 Dominik Hrníčko Patrik Miškář
    Přihlaš se a tipuj!
    37. seznam tipů získané body tipujících 4.1. 17:00 Vsetín : Přerov
    2 : 0 Lukáš Volf Lukáš Volf
    Přihlaš se a tipuj!
    37. seznam tipů získané body tipujících 4.1. 17:00 Benátky nad Jizerou : Frýdek-Místek
    3 : 1 Daniel Špaček Petr Wiencek
    Přihlaš se a tipuj!
    37. seznam tipů získané body tipujících 4.1. 17:00 Sokolov : Jihlava
    2 : 4 Tomáš Vracovský Matěj Pekr
    Přihlaš se a tipuj!
    37. seznam tipů získané body tipujících 4.1. 17:00 Třebíč : Kadaň
    6 : 1 Martin Šťovíček David Michálek
    Přihlaš se a tipuj!
    37. seznam tipů získané body tipujících 5.1. 16:00 Poruba : České Budějovice
    1 : 2 David Gilbert Jan Kloz
    Přihlaš se a tipuj!
    38. seznam tipů získané body tipujících 6.1. 17:00 Poruba : Přerov
    1 : 2 Jiří Goiš Matouš Kratochvíl
    Přihlaš se a tipuj!
    38. seznam tipů získané body tipujících 6.1. 17:00 Vsetín : Litoměřice
    3 : 3 Daniel Voženílek Branislav Rehuš
    Přihlaš se a tipuj!
    38. seznam tipů získané body tipujících 6.1. 17:00 Havířov : České Budějovice
    2 : 5 Jakub Doktor Pavel Pýcha
    Přihlaš se a tipuj!
    38. seznam tipů získané body tipujících 6.1. 17:00 Slavia : Chomutov
    1 : 3 Filip Kuťák Petr Stloukal
    Přihlaš se a tipuj!
    38. seznam tipů získané body tipujících 6.1. 17:00 Benátky nad Jizerou : Třebíč
    2 : 6 Vojtěch Jiruš Michal Kunc
    Přihlaš se a tipuj!
    38. seznam tipů získané body tipujících 6.1. 17:00 Kadaň : Jihlava
    2 : 2 Michal Poletín František Wágner
    Přihlaš se a tipuj!
    38. seznam tipů získané body tipujících 6.1. 17:00 Sokolov : Prostějov
    2 : 4 Tomáš Rohan Tomáš Divíšek
    Přihlaš se a tipuj!
    38. seznam tipů získané body tipujících 7.1. 17:00 Frýdek-Místek : Ústí nad Labem
    7 : 3 Ondřej Hrachovský Jakub Adámek
    Přihlaš se a tipuj!
    39. seznam tipů získané body tipujících 8.1. 17:00 Chomutov : Vsetín
    6 : 4 Antonín Pechanec Filip Suchý
    Přihlaš se a tipuj!
    39. seznam tipů získané body tipujících 8.1. 17:00 Litoměřice : Poruba
    8 : 4 Filip Helt Markus Korkiakoski
    Přihlaš se a tipuj!
    39. seznam tipů získané body tipujících 8.1. 17:00 Slavia : Havířov
    4 : 6 David Chroboček Nicolas Werbik
    Přihlaš se a tipuj!
    39. seznam tipů získané body tipujících 8.1. 17:00 Přerov : České Budějovice
    4 : 5 Pavel Pýcha Martin Beránek
    Přihlaš se a tipuj!
    39. seznam tipů získané body tipujících 8.1. 17:00 Benátky nad Jizerou : Kadaň
    5 : 2 Radek Duda Adam Najman
    Přihlaš se a tipuj!
    39. seznam tipů získané body tipujících 8.1. 17:00 Třebíč : Ústí nad Labem
    4 : 3 Tomáš Vildumetz Ladislav Bittner
    Přihlaš se a tipuj!
    39. seznam tipů získané body tipujících 8.1. 17:00 Prostějov : Jihlava
    1 : 3 Jan Pohl Kryštof Hrala
    Přihlaš se a tipuj!
    39. seznam tipů získané body tipujících 9.1. 15:00 Frýdek-Místek : Sokolov
    3 : 1 Jan Bartko Štěpán Novotný
    Přihlaš se a tipuj!
    33. seznam tipů získané body tipujících 9.1. 17:00 Chomutov : Poruba
    3 : 1 Tomáš Pitule Nicolas Hlava
    Přihlaš se a tipuj!
    40. seznam tipů získané body tipujících 11.1. 16:00 Ústí nad Labem : Benátky nad Jizerou
    4 : 5 Adam Najman Ondřej Buchtela
    Přihlaš se a tipuj!
    40. seznam tipů získané body tipujících 11.1. 17:00 Havířov : Přerov
    3 : 4 Jakub Navrátil Jiří Goiš
    Přihlaš se a tipuj!
    40. seznam tipů získané body tipujících 11.1. 17:00 České Budějovice : Litoměřice
    5 : 4 Peter Jánský Vít Christov
    Přihlaš se a tipuj!
    40. seznam tipů získané body tipujících 11.1. 17:00 Vsetín : Slavia
    6 : 2 Vít Jonák Branislav Rehuš
    Přihlaš se a tipuj!
    40. seznam tipů získané body tipujících 11.1. 17:00 Kadaň : Prostějov
    3 : 0 Roman Chlouba Roman Chlouba
    Přihlaš se a tipuj!
    40. seznam tipů získané body tipujících 11.1. 17:00 Sokolov : Třebíč
    1 : 3 Matěj Psota Radim Ferda
    Přihlaš se a tipuj!
    40. seznam tipů získané body tipujících 11.1. 17:00 Jihlava : Frýdek-Místek
    5 : 1 Michal Poletín Matěj Pekr
    Přihlaš se a tipuj!
    41. seznam tipů získané body tipujících 13.1. 17:00 Vsetín : Havířov
    4 : 1 David Březina David Březina
    Přihlaš se a tipuj!
    41. seznam tipů získané body tipujících 13.1. 17:00 Chomutov : České Budějovice
    3 : 6 Jakub Štochl Vít Christov
    Přihlaš se a tipuj!
    41. seznam tipů získané body tipujících 13.1. 17:00 Litoměřice : Přerov
    3 : 4 Jakub Kubeš Radek Číp
    Přihlaš se a tipuj!
    41. seznam tipů získané body tipujících 13.1. 17:00 Slavia : Poruba
    4 : 3 Tomáš Šmerha Tomáš Šmerha
    Přihlaš se a tipuj!
    41. seznam tipů získané body tipujících 13.1. 17:00 Benátky nad Jizerou : Sokolov
    3 : 3 Marek Švec Ondřej Buchtela
    Přihlaš se a tipuj!
    41. seznam tipů získané body tipujících 13.1. 17:00 Třebíč : Jihlava
    4 : 3 Martin Šťovíček Lukáš Nedvídek
    Přihlaš se a tipuj!
    41. seznam tipů získané body tipujících 13.1. 17:00 Ústí nad Labem : Kadaň
    4 : 0 Štěpán Bláha Štěpán Bláha
    Přihlaš se a tipuj!
    41. seznam tipů získané body tipujících 13.1. 17:00 Frýdek-Místek : Prostějov
    3 : 2 Tomáš Jandus Patrik Hrehorčák
    Přihlaš se a tipuj!
    42. seznam tipů získané body tipujících 14.1. 17:00 Přerov : Chomutov
    1 : 1 Roman Pšurný Tomáš Doležal
    Přihlaš se a tipuj!
    42. seznam tipů získané body tipujících 15.1. 17:00 České Budějovice : Slavia
    2 : 2 Lukáš Endál Martin Ondráček
    Přihlaš se a tipuj!
    42. seznam tipů získané body tipujících 15.1. 17:00 Poruba : Vsetín
    0 : 0 Jiří Zdeněk Jiří Zdeněk
    Přihlaš se a tipuj!
    42. seznam tipů získané body tipujících 15.1. 17:00 Havířov : Litoměřice
    1 : 2 Jakub Kotala Jan Strejček
    Přihlaš se a tipuj!
    42. seznam tipů získané body tipujících 15.1. 17:00 Jihlava : Benátky nad Jizerou
    4 : 1 Daniel Bukač Matěj Pekr
    Přihlaš se a tipuj!
    42. seznam tipů získané body tipujících 15.1. 17:00 Kadaň : Frýdek-Místek
    3 : 6 David Klimša Jakub Michálek
    Přihlaš se a tipuj!
    42. seznam tipů získané body tipujících 15.1. 17:00 Prostějov : Třebíč
    7 : 2 Lukáš Žálčík Lukáš Žálčík
    Přihlaš se a tipuj!
    42. seznam tipů získané body tipujících 15.1. 17:00 Sokolov : Ústí nad Labem
    4 : 1 Ondřej Bláha Jakub Vrána
    Přihlaš se a tipuj!
    43. seznam tipů získané body tipujících 18.1. 15:00 Slavia : Přerov
    4 : 2 Vítězslav Bílek Marek Ryzák
    Přihlaš se a tipuj!
    43. seznam tipů získané body tipujících 18.1. 16:00 Poruba : Havířov
    1 : 2 Ľubomír Malina Daniel Krenželok
    Přihlaš se a tipuj!
    43. seznam tipů získané body tipujících 18.1. 16:00 Chomutov : Litoměřice
    3 : 1 Daniel Voženílek Nicolas Hlava
    Přihlaš se a tipuj!
    43. seznam tipů získané body tipujících 18.1. 16:00 Ústí nad Labem : Jihlava
    3 : 6 Václav Krliš Michal Poletín
    Přihlaš se a tipuj!
    43. seznam tipů získané body tipujících 18.1. 17:00 Vsetín : České Budějovice
    0 : 3 Jiří Šimánek Jiří Šimánek
    Přihlaš se a tipuj!
    43. seznam tipů získané body tipujících 18.1. 17:00 Sokolov : Kadaň
    3 : 3 David Homer Jaromír Kverka
    Přihlaš se a tipuj!
    43. seznam tipů získané body tipujících 18.1. 17:00 Benátky nad Jizerou : Prostějov
    2 : 5 Petr Chlán Tomáš Divíšek
    Přihlaš se a tipuj!
    33. seznam tipů získané body tipujících 20.1. 17:00 Litoměřice : České Budějovice
    4 : 6 Miroslav Holec Jakub Suchánek
    Přihlaš se a tipuj!
    44. seznam tipů získané body tipujících 21.1. 18:00 Frýdek-Místek : Benátky nad Jizerou
    4 : 1 Štěpán Novotný Lukáš Kaukič
    Přihlaš se a tipuj!
    44. seznam tipů získané body tipujících 22.1. 17:00 Litoměřice : Slavia
    3 : 4 Petr Vampola Filip Kuťák
    Přihlaš se a tipuj!
    44. seznam tipů získané body tipujících 22.1. 17:00 České Budějovice : Poruba
    4 : 2 Conor Allen Jakub Babka
    Přihlaš se a tipuj!
    44. seznam tipů získané body tipujících 22.1. 17:00 Havířov : Chomutov
    1 : 3 Tomáš Pitule Petr Stloukal
    Přihlaš se a tipuj!
    44. seznam tipů získané body tipujících 22.1. 17:00 Přerov : Vsetín
    2 : 2 Darek Hejcman Jakub Navrátil
    Přihlaš se a tipuj!
    44. seznam tipů získané body tipujících 22.1. 17:00 Jihlava : Sokolov
    5 : 0 Jiří Fronk Jiří Fronk
    Přihlaš se a tipuj!
    44. seznam tipů získané body tipujících 22.1. 17:00 Kadaň : Třebíč
    2 : 2 Jan Václavek Jan Müller
    Přihlaš se a tipuj!
    44. seznam tipů získané body tipujících 22.1. 17:00 Prostějov : Ústí nad Labem
    6 : 1 Tomáš Nouza Lukáš Krejčík
    Přihlaš se a tipuj!
    45. seznam tipů získané body tipujících 23.1. 17:00 Frýdek-Místek : Ústí nad Labem
    5 : 3 Lukáš Motloch David Kofroň
    Přihlaš se a tipuj!
    31. seznam tipů získané body tipujících 24.1. 17:30 Třebíč : Benátky nad Jizerou
    2 : 2 Tadeáš Král Petr Kolmann
    Přihlaš se a tipuj!
    45. seznam tipů získané body tipujících 25.1. 16:00 Chomutov : Slavia
    1 : 4 Filip Vlček Filip Vlček
    Přihlaš se a tipuj!
    45. seznam tipů získané body tipujících 25.1. 17:00 České Budějovice : Havířov
    7 : 1 David Gilbert Miroslav Holec
    Přihlaš se a tipuj!
    45. seznam tipů získané body tipujících 25.1. 17:00 Přerov : Poruba
    3 : 1 Lukáš Forman Tomáš Doležal
    Přihlaš se a tipuj!
    45. seznam tipů získané body tipujících 25.1. 17:00 Litoměřice : Vsetín
    2 : 6 Martin Procházka David Březina
    Přihlaš se a tipuj!
    45. seznam tipů získané body tipujících 25.1. 17:00 Prostějov : Sokolov
    6 : 2 Dominik Hrníčko Marek Račuk
    Přihlaš se a tipuj!
    45. seznam tipů získané body tipujících 25.1. 17:00 Jihlava : Kadaň
    0 : 2 Tomáš Koblížek Tomáš Koblížek
    Přihlaš se a tipuj!
    45. seznam tipů získané body tipujících 25.1. 17:00 Třebíč : Benátky nad Jizerou
    5 : 3 Matěj Psota Ondřej Malec
    Přihlaš se a tipuj!
    46. seznam tipů získané body tipujících 26.1. 16:00 Frýdek-Místek : Sokolov
    7 : 2 Ondřej Hrachovský David Kofroň
    Přihlaš se a tipuj!
    46. seznam tipů získané body tipujících 27.1. 17:00 Vsetín : Chomutov
    2 : 0 Branislav Rehuš Branislav Rehuš
    Přihlaš se a tipuj!
    46. seznam tipů získané body tipujících 27.1. 17:00 Poruba : Litoměřice
    3 : 2 Daniel Voženílek Daniel Krejčí
    Přihlaš se a tipuj!
    46. seznam tipů získané body tipujících 27.1. 17:00 České Budějovice : Přerov
    2 : 2 Radek Prokeš Martin Novák
    Přihlaš se a tipuj!
    46. seznam tipů získané body tipujících 27.1. 17:00 Havířov : Slavia
    2 : 7 Dávid Kohút Vítězslav Bílek
    Přihlaš se a tipuj!
    46. seznam tipů získané body tipujících 27.1. 17:00 Jihlava : Prostějov
    5 : 4 Jiří Fronk Peter Lichanec
    Přihlaš se a tipuj!
    46. seznam tipů získané body tipujících 27.1. 17:00 Kadaň : Benátky nad Jizerou
    5 : 1 František Wágner František Wágner
    Přihlaš se a tipuj!
    46. seznam tipů získané body tipujících 27.1. 17:00 Ústí nad Labem : Třebíč
    2 : 4 Ladislav Bittner Martin Šťovíček
    Přihlaš se a tipuj!
    54. seznam tipů získané body tipujících 28.1. 17:00 Poruba : Chomutov
    3 : 0 Petr Kanko Petr Kanko
    Přihlaš se a tipuj!
    47. seznam tipů získané body tipujících 29.1. 17:00 Litoměřice : České Budějovice
    0 : 3 Martin Beránek Martin Beránek
    Přihlaš se a tipuj!
    47. seznam tipů získané body tipujících 29.1. 17:00 Přerov : Havířov
    3 : 2 Jiří Krisl Darek Hejcman
    Přihlaš se a tipuj!
    47. seznam tipů získané body tipujících 29.1. 17:00 Slavia : Vsetín
    4 : 2 Filip Vlček Zdeněk Kubica
    Přihlaš se a tipuj!
    47. seznam tipů získané body tipujících 29.1. 17:00 Třebíč : Sokolov
    3 : 1 Jan Grim Tomáš Havránek
    Přihlaš se a tipuj!
    47. seznam tipů získané body tipujících 29.1. 17:00 Benátky nad Jizerou : Ústí nad Labem
    1 : 1 Jan Šír Radek Duda
    Přihlaš se a tipuj!
    47. seznam tipů získané body tipujících 29.1. 17:00 Prostějov : Kadaň
    6 : 1 Tomáš Divíšek Tomáš Nouza
    Přihlaš se a tipuj!
    47. seznam tipů získané body tipujících 29.1. 17:00 Frýdek-Místek : Jihlava
    5 : 5 David Klimša Lukáš Anděl
    Přihlaš se a tipuj!