Diskuse tipovačky zápasů 1. hokejové ligy

poděkování
Odpovědětčíža, 17.04.2018 23:37

Děkujeme organizátorům za uspořádání a možnost si zahrát v této skvělé soutěži.Věříme,že bude tato tipovačka pokračovat i v následující sezóně a věříme ve vysokou účast tipujících,stejně,jako v předchozích ročnících.

Ještě jednou díky.

Číža a Jára1.

Vítězové Skyner Reality Brunovy tipovačky
OdpovědětDwaynee, 21.03.2018 07:15

1. místo - milanos

(Mobilní telefon HUAWEI + Permanentka na sezónu 2018/2019)

2. místo - vlm

(Tablet HUAWEI + Permanentka na sezónu 2018/2019)

3. místo - berrz

(USB Flash 256GB + Permanentka na sezónu 2018/2019)

Další 2 permanentky získají 2 vylosovaní na místě předávání cen (bude upřesněno během dneška/zítřka, všichni budou informováni e-mailem!).

výherce 03/2018 - blanca

Ještě jednou děkuji všem tipujícím za účast v letošním ročníku Skyner Reality Brunovy tipovačky. Poděkování patří také partnerovi letošního ročníku Brunovy tipovačky, kterým byla firma Skyner Reality, firmě Jasnet, která dlouhodobě zašťiťuje Brunovu tipovačku (Míro, díky!), a také Slovanu.

Všem přeji krásnou dovolenou :-)

-Dw-

Ukončení Skyner Reality Brunovy tipovačky
OdpovědětTým Skyner Reality Brunovy tipovačky, 21.03.2018 04:28

Vážení tipující, Skyner Reality Brunova tipovačka a ročník 2017/2018 je za námi. Během dneška, nejpozději zítřka, budou výherci a ti, kteří postupují do slosování o permanentky informováni, kdy bude termín přebírání výher.

Děkujeme všem za účast ve hře.

Tým Skyner Reality Brunovy tipovačky

výhra
Odpovědětpředseda, 18.03.2018 17:44

Dobrý den,

Vyhrál vstupenky ve SF 3.kolo. Jako permanentkář prosím o převedení na 3.v pořadí tohoto kola.

Děkuji

předseda

RE: výhra
OdpovědětDwaynee, 19.03.2018 05:50

Dobrý den,

jako 3. v pořadí je nick Delhi, na který byla výhra převedena.

-Dw-

Nezapomeňte natipovat!
OdpovědětDwaynee, 17.03.2018 10:47

Pomalu se blížíme ke konci letošní Skyner Reality Brunovy tipovačky, tak si nezapomeňte ještě dnes natipovat! Zápasy začínají o trošku dříve ;)

Výhra - vstupenky, ČF 3
Odpovědětpavel 123, 07.03.2018 10:13

Dobrý den,

až teď jsem si všiml, že jsem vyhrál vstupenky ve ČF 3. kolo. Prosím o převedení na 3. v pořadí tohoto kola.

Děkuji pavel 123

RE: Výhra - vstupenky, ČF 3
OdpovědětDwaynee, 07.03.2018 12:34

Dobrý den,

3. v pořadí byl jara1, volné lístky byly převedeny.

-Dw-

ČF4 - výhra 2 vstupenky
OdpovědětDelhi, 07.03.2018 00:12

Dobrý den,

věnuji své 2 vyhrané vstupenky tipujícímu Milanos. Prosím o převod na jeho jméno. Moc děkuji

Dobrý den,

v sobotu 24. února jsem vyhrála lístky na hokej. Chci se zeptat, jak to s těmi lístky vůbec bude, když už Ústí skončila sezona.

Děkuji za odpověď

RE: Lístky
OdpovědětDwaynee, 05.03.2018 08:20

Dobrý den,

ti, co vyhráli v 52. kole, ČF a SF kolech, budou automaticky převedeni s výhrou (volné lístky) do další sezóny.

upozornění vložení dalších zápasů!!

ČF zápasy budou vloženy zítra, tj.26.2., kolem 9.00 hod. (aktuálně nemohu vkládat).

Děkuji za pochopení.

-Dw-

Kdo chce 2 volné lístky
OdpovědětDwaynee, 23.02.2018 07:05

Ahoj,

výherce Gerhard daruje 2 volné lístky. Kdo jako první napíše pod tento příspěvek, že je chce, tak jsou jeho.

-Dw-

zápas Slovan-FM
Odpovědětbuten, 20.02.2018 21:23

Bylo by fajn změnit začátek 52. kola Slovan-FM na 15h (viz web), ať se tu pak zase nemusíme dohadovat o tipování během zápasu :)

Díky.

RE: zápas Slovan-FM
OdpovědětDwaynee, 21.02.2018 07:29

Jj, good idea :)

...
Odpovědětbajtak, 03.02.2018 09:38

dobrej vyhrál jsem 9 kolo byl jsem na zimaku na to dlasi kolo rekl jsem jmen oa atd a oni me tam nemeli napsaneho..........