!!! Chcete-li tipovat na zápasy, musíte být přihlášeni! Přihlásit

Hrací plán a výsledky - BŘEZEN

  • září
  • říjen
  • listopad
  • prosinec
  • leden
  • únor
  • březen
  • č. termín domácí : hosté
    výsledek
    můj tip
    Střelec 1. gólu Střelec vítězného gólu BODY
    56. seznam tipů získané body tipujících 2.3. 17:00 České Budějovice : Slavia
    12 : 1 Filip Kuťák René Vydarený
    Přihlaš se a tipuj!
    56. seznam tipů získané body tipujících 2.3. 17:00 Poruba : Vsetín
    3 : 2 Jan Káňa Jiří Brodek
    Přihlaš se a tipuj!
    56. seznam tipů získané body tipujících 2.3. 17:00 Havířov : Litoměřice
    4 : 3 Martin Kadlec Petr Fridrich
    Přihlaš se a tipuj!
    56. seznam tipů získané body tipujících 2.3. 17:00 Jihlava : Benátky nad Jizerou
    5 : 0 Jiří Fronk Jiří Fronk
    Přihlaš se a tipuj!
    56. seznam tipů získané body tipujících 2.3. 17:00 Kadaň : Frýdek-Místek
    1 : 9 David Klimša Petr Eret
    Přihlaš se a tipuj!
    56. seznam tipů získané body tipujících 2.3. 17:00 Prostějov : Třebíč
    2 : 3 Tomáš Divíšek Lukáš Nedvídek
    Přihlaš se a tipuj!
    56. seznam tipů získané body tipujících 2.3. 17:00 Sokolov : Ústí nad Labem
    3 : 1 Přemysl Svoboda Petr Hašek
    Přihlaš se a tipuj!
    57. seznam tipů získané body tipujících 4.3. 17:00 Poruba : Havířov
    3 : 4 Patrik Husák Ludvík Rutar
    Přihlaš se a tipuj!
    57. seznam tipů získané body tipujících 4.3. 17:00 Vsetín : České Budějovice
    2 : 5 Roman Přikryl Albert Michnáč
    Přihlaš se a tipuj!
    57. seznam tipů získané body tipujících 4.3. 17:00 Chomutov : Litoměřice
    4 : 2 Martin Kadlec Viktor Lang
    Přihlaš se a tipuj!
    57. seznam tipů získané body tipujících 4.3. 17:00 Slavia : Přerov
    2 : 4 Jakub Kubeš Radek Číp
    Přihlaš se a tipuj!
    57. seznam tipů získané body tipujících 4.3. 17:00 Benátky nad Jizerou : Prostějov
    3 : 4 Tomáš Jandus Marek Račuk
    Přihlaš se a tipuj!
    57. seznam tipů získané body tipujících 4.3. 17:00 Třebíč : Frýdek-Místek
    3 : 3 Jan Hladonik Šimon Szathmáry
    Přihlaš se a tipuj!
    57. seznam tipů získané body tipujících 4.3. 17:00 Sokolov : Kadaň
    8 : 0 Otakar Šik Otakar Šik
    Přihlaš se a tipuj!
    57. seznam tipů získané body tipujících 4.3. 17:00 Ústí nad Labem : Jihlava
    3 : 7 Peter Lichanec Jan Holý
    Přihlaš se a tipuj!
    58. seznam tipů získané body tipujících 7.3. 16:00 Přerov : Vsetín
    3 : 3 Matouš Kratochvíl Roman Pšurný
    Přihlaš se a tipuj!
    58. seznam tipů získané body tipujících 7.3. 17:00 Havířov : Chomutov
    5 : 1 Darby Llewellyn Dominik Cihlář
    Přihlaš se a tipuj!
    58. seznam tipů získané body tipujících 7.3. 17:00 Litoměřice : Slavia
    6 : 3 Martin Kadlec Markus Korkiakoski
    Přihlaš se a tipuj!
    58. seznam tipů získané body tipujících 7.3. 17:00 České Budějovice : Poruba
    8 : 1 Petr Maršoun Pavel Pýcha
    Přihlaš se a tipuj!
    58. seznam tipů získané body tipujících 7.3. 17:00 Kadaň : Třebíč
    5 : 6 Yurii Zholobov Radim Ferda
    Přihlaš se a tipuj!
    58. seznam tipů získané body tipujících 7.3. 17:00 Frýdek-Místek : Benátky nad Jizerou
    4 : 4 Filip Jansa Rostislav Martynek
    Přihlaš se a tipuj!
    58. seznam tipů získané body tipujících 7.3. 17:00 Prostějov : Ústí nad Labem
    4 : 2 Petr Chlán Jaroslav Mrázek
    Přihlaš se a tipuj!
    58. seznam tipů získané body tipujících 7.3. 17:00 Jihlava : Sokolov
    3 : 1 Matěj Pekr Jiří Fronk
    Přihlaš se a tipuj!
    PPO1. seznam tipů získané body tipujících 9.3. 17:00 Slavia : Třebíč
    1 : 3 Matěj Psota Lukáš Nedvídek
    Přihlaš se a tipuj!
    PPO1. seznam tipů získané body tipujících 9.3. 17:00 Poruba : Jihlava
    2 : 2 Jan Káňa Filip Dundáček
    Přihlaš se a tipuj!
    PPO2. seznam tipů získané body tipujících 10.3. 17:00 Slavia : Třebíč
    2 : 3 Jan Novák Jan Václavek
    Přihlaš se a tipuj!
    PPO2. seznam tipů získané body tipujících 10.3. 17:00 Poruba : Jihlava
    2 : 2 Jiří Brodek Adam Zeman
    Přihlaš se a tipuj!